Технологія виготовлення зрубу(сруба) при всій її простоті містить у собі ряд секретів, відомих тільки майстрам. Наші фахівці проводять відбір лісоматеріалу  ще на ділянках(в лісі). Для тривалого використання зрубу, важливе значення має те, коли проведена заготівля лісу. Відомо, що лише зимова заготівля лісу містить мінімальну кількість вологи. Така заготовка для зрубів(срубов домов и бань) довговічніша.

       Для дудівництва деревя'яніх будинків використовують зазвичай хвойні породи. Вінці укладаються способом рубки «в чашку» і «в лапу». Різниці у використанні таких способів немає. Зруб в «чашку» виходить (з виступами)і, а зруб «в лапу» більш придатний для обшивки декоративною дошкою або іншими обшивками. Форм виробництва зрубів принципово дві: звичайні зруби, тобто зруби з колоди зі знятою корою, зруби з колоди, обробленого рубанко  і зруби із каліброваних колод - оциліндрованої колоди.

       У звичайних зрубів свої переваги. Наприклад, найбільш цінне, що має деревний стовбур - заболонь зберігається у такого зрубу повністю. Саме цей шар забезпечує деревині повноцінну природний захист.

       При калібруванні колод(оціліндрована колода) цей смоляний шар повністю видаляється, що робить зруб(сруб) із каліброваних колод менш привабливим для будівництва справді екологічного житла.

        Ми виробляємо звичайні зруби, зруби з цільної деревини. Колоди в зрубі захищають. Для захисту застосовуються сучасні технології - спеціальні просочення. Просочення захищають деревину від шкідників від вогню, при цьому вирішується і естетична задача: можна надати зрубу певний колір і тон. Сучасні просочення дають деревині захист від ультрафіолету.

        Колода для дому відбирається і сортується, потім обробляється вручну рубанком. Після цього починається рубка дерев'яного будинку. Вибираються пази з дотриманням технології виготовлення дерев'яного будинку(деревянній дом). Внутрішні перегородки виконуються за затвердженим проектом або планом.

        Після виготовлення стінового матеріалу починається збірка дерев'яного будинку(сборка деревянного дома) на нашому будівельному майданчику . Будинок з колоди комплектується додатковим пиломатеріалом за бажанням Замовника.

        Збирається будинок з колоди(деревянный дом, баня), привезеного на ділянку замовника тією ж бригадою, що будувала у нас на нашому буд.майданчику. Установка вінців зрубів будинків та бань виконується на мох, джут або мінеральну вату, вінці між собою скріплюються дубовими нагелями.

       Дерев'яний будинок під ключ(деревянный дом под ключ) відразу не збирається. Необхідний час на усадку 6-8 місяців . Після цього можна виконувати обробку дерев'яних будинків. На нашому будівельному майданчику завжди є готові зруби дерев'яних будинків(готовые срубы деревянных домов). В основному це зруби бань зы струганої  колоди або обкоркованої колоди.

       Будинки з оциліндрованих колод в нашій організації виготовляються тільки під замовлення, так як користуються меншим попитом, ніж будинки або бані  з дикого зрубу(ручная рубка).

Телефон:
097 287 94 00