1. У першу чергу, деревина екологічна. Будматеріали з дерева несуть в собі позитивну енергію природи, сонця, наповнюють будинок(Деревянный дом) благотворним ароматом лісу. До того ж природний радіаційний фон дерев'яного будинку набагато нижче цегляного.

2. Фундамент. Звернемося до практичної сторони. Будівництво будинку(строительство деревянного дома) починається зы зведення фундаменту. За рахунок того, що дерево набагато легше цегли (вага сухої деревини на одиницю об'єму складає в середньому 500 кг / м3, в той час як цегла в кілька разів важче, його вага в середньому - 1700 кг / м3), під дерев'яний будинок буде досить звести полегшений варіант фундаменту. Це набагато менш трудозатратно і набагато дешевше. 

3. Теплопровідність дерева в порівнянні з цеглою набагато нижче. При будівлі дерев'яного будинку для комфортного постійного проживання буде достатньо колоди дыаметром 29-35см та 32-40см, при цьому додатково утеплювати стіни не буде потрібно. До того ж за рахунок того, що стіни дерев'яного будинку мають привабливий зовнішній вигляд ви заощаджуєте кошти на внутрішній обробці будинку.

4. Будівництво будинку з дикого зрубу! Ще один плюс на користь дерев'яного будинку(деревянній дом) - це всесезонність будівництва. Щоб зводити цегляний будинок в Україні в зимовий період, потрібно застосовувати спеціальні дорогі технології. Дерев'яний будинок будується в будь-який час року. Головне - під час дощу прикривати будматеріали непромокаючої плівкою, а взимку - ретельно очищати пази в колодах від налиплого снігу.

До того ж, якщо в якості будівельного матеріалу використовується дикий зруб, то на зведення дерев'яного будинку потрібно 1,5-2 місяці  хоч взимку, хоч влітку. 

5. На внутрішню обробку будинку витрачається зазвичай багато часу і коштів. Особливо це стосується цегляного будинку, де просто необхідно обштукатурити стіни. А ось стіни дерев'яного будинку гарні самі по собі, ніяких додаткових заходів щодо поліпшення зовнішнього вигляду проводити не потрібно. Можливо, з часом природна краса дерева набридне. Тоді змінити інтер'єр не складе особливих труднощів. 

6. Інтер'єр будинку з дикого зрубу. Будь-який цегляний будинок в зимовий час необхідно регулярно протоплювати. Так як у цегли є одна властивість, так зване, насичення капілярною  вологою. Саме завдяки цьому залишений на зиму цегляний будинок навесні доводиться дуже довго протоплювати і просушувати. А якщо весна і літо видадуться дощовими, то позбутися зайвої вологи в будинку буде вельми проблематично.

На відміну від цегли деревина не накопичує вологу. Завдяки своїй волокнистій структурі деревина здатна підтримувати відносну вологість повітря в приміщенні 45 - 57% в будь-яку погоду (оптимальною для людини вважається вологість повітря близько 50%).

Деревина вважається відмінним природним кондиціонером знову ж таки завдяки своїй унікальній структурі. Всередині неї постійно відбувається повітрообмін. Вологе повітря, насичений СО2, аміаком та іншими речовинами життєдіяльності людини, проникає у внутрішні шари деревини і рухається уздовж шарів, виділяючись з торцевого боку колоди.

 

Яка технологія допомагає уникнути недоліків будівництва з дерева?

Відповідь: Дикий зруб!

1. Дерево схильне до гниття і «блакиті» в першу чергу з-за високої вологості. Сучасні будівельні технології навчилися боротися з цією проблемою. Так при виробництві дикого зрубу  колоди обробляють спеціалізованими препаратами, які не тільки перешкоджають гниттю і виникнення «синяви», але і підвищують пожежостійкість. До слова сказати, горить все: і цегла, і залізобетон, і навіть сталь. Тому дотримуватися техніки пожежної безпеки необхідно в будь-якому випадку.

2. Усихання деревини - ще один момент, якому необхідно приділити належну увагу при будівництві будинку з дикого зрубу (колоди природної вологості). Внаслідок чого будинок дає усадку приблизно 4%від попереднього діаметра. Щоб почати оздоблювальні роботи в такому будинку повинно пройти не менше року. 

Дерев'яний будинок(Деревянній дом) - це відмінний варіант життя за містом. А будівництво дерев'яного будинку з дикого зрубу дозволить уникнути багатьох проблем, властивих дерев'яному житловому будівництву.

 

       Ознайомитися з проектами і цінами можна в розділах: проекти будинків, бань, альтанок, комерційних об'єктів. Будь-який проект ми доопрацюємо за вашим бажанням.

Телефон:
097 287 94 00