Вибрати на нашому сайті вподобаний Вам проект від компанії "Деревянный Дом" (можливе внесення будь-яких змін і доповнень), або, якщо у Вас є власний проект, вислати його нам на електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  для розрахунку. Ми в найкоротші строки виконаємо необхідні розрахунки, надішлемо Вам на електронну пошту договір на виготовлення фундаменту, договір на будівництво будинку, плани поверхів, технічний опис проекту, ескізи будинку.

     Якщо у Вас немає можливості скористатися електронною поштою, наші фахівці готові обговорити всі Ваші запитання по телефону. Для цього Вам необхідно зателефонувати на будь-який з номерів, вказаних в розділі контакти.

       Після того, як уточнені всі деталі конкретного проекту (технічні особливості проекту, тип використовуваних матеріалів, комплектність, терміни будівництва, ціна та інше) необхідно укласти договір на постачання матеріалу і будівництво будинку.

Для укладення договору можна вибрати найбільш зручний для Вас варіант:

- Виїзд спеціаліста на Вашу ділянку 

- Зустріч в офісі (за попередньою домовленістю)

- У будь-якому іншому зручному для Вас місці

- Так само Ви можете приїхати до нас на виробництво в Закарпатську область, своїми очима побачити весь процес виробництва Вашого будинку, переконатися в якості виробленого пиломатеріалу.

Схема оплати при будівництві будинку:

1. При укладанні договору на будівництво будинку  передоплата 50% від загальної вартості коробки будівлі.

2. Після закінчення будівництва на нашому майданчику, але за два дні до відправки на автотранстпорті  25%.

3. Решта суми(25%) виплачуються поетапно в процесі монтажу у Вас на ділянці.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся в тому, кому довірити будівництво та оздоблення Вашого заміського будинку, просто подзвоніть або напишіть нам на електронну пошту і Ваші сумніви розвіються. Будинки, побудовані компанією "Деревянный Дом"- це краща якість, за найкращою ціною!

Тел.:   097 287 94 00 
            095 524 54 04
E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.