Головною метою компанії «Деревянный Дом» є створення надійних, практичних, максимально зручних у використанні будинків та інших споруд, виконаних з колоди(дикий сруб) і дерев'яного бруса. Більше 6 років роботи на ринку, вражаючий досвід у будівництві, злагоджена робота наших професіоналів(карпатських рубщиків) і власні можливості виробничої підготовки матеріалів дозволяють нам на самому якісному рівні виконувати будь-які замовлення наших клієнтів!

     Кожен дерев'яний будинок(деревянный дом), лазня або альтанка сприймається нами, як окремий самостійний витвір мистецтва. Навіть при роботі за типовими проектами, кожен зведений об'єкт максимально задовольняє побажання Замовника! індивідуальні плани розробляються з максимальним урахуванням смаків і побажань майбутніх володарів дерев'яної будівлі!  

Весь спектр будівельних робіт з деревиною!

        Основна спеціалізація «Деревянній Дом» - будівництво будинків з оциліндрованих колод, рубані будинки(с дикого сруба) та будинки з бруса, будівництво дачних будинків та бань. Власні виробничі потужност  і безумовний професіоналізм дозволяють нам віртуозно виконувати найскладніші завдання в даній області!

       Але окрім всього комплексу здійснення операцій з будівництва дерев'яних будинків(строительство деревянных домов) під ключ, ми додатково надаємо весь спектр послуг з догляду за дере'яними будівлями.

       Ми виконуємо роботи з конопатки, шліфовки колоди і бруса, обробці і фарбуванні дерев'яних будинків. Також ми впораємося із замовленням на ремонт будинку будь-якої складності або розробкою надоригінального проекту споруди з її подальшим зведенням.

      Звернення до професіоналів - гарантія якості!

       Робота наших злагоджених професійний бригад гарантує виконання поставлених завдань оперативно, на вищому рівні і без зайвих труднощів. Здійснення будівельних робіт під ключ(деревянный дом под ключ) під цим поняттям мається на увазі здачу об'єкта в ідеальному стані повністю готовому до використання.

        Ми - досвідчена та надійна будівельна компанія. Лояльність наших клієнтів, наша висока репутація дійсно варта високоякісного надання послуг. Тому майбутнє Вашого дерев'яного будинку(деревянного дома) в надійних руках!

         Багаторічний досвід, безліч задоволених клієнтів і звіт з наших останніх проектів говорять за себе. Якщо Ви шукаєте надійного забудовника, який відповідально і з турботою про клієнта підходить до питання зведення дерев'яного будинку, то Ви абсолютно правильно вирішили звернеться в компанію «Деревянный Домі»!

Звертайтесь до нас за телефонами, що вказані нижче, або пищіть нам на електрону адресу.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!

Телефон:
097 287 94 00